Známe vítěze finálového dne i celoročního eklektiku

Datum novinky:
30.10.2021

Dnes jsme za krásného slunečného počasí, i když trochu větrného, zakončili naší letošní turnajovou sezónu. Vítězem dnešního dne se stal Vlasta Sadílek se 45 stejbly, který vyhrál i nearesta na devítce. Ovšem nejvíce cen si odnesla dnes druhá v pořadí 87ran/39stb Julča Hoščálková. Ta k druhému místu vyhrála i společný longest ( hybridem ) a nearest na dvojce !
Vítězem letošního celoročního eklektik HCP úterý by Golfplan se stal s 63 ranami eklektik tabulky Radislav Spilka. Vyhlašovali jsme i nejaktivnějšího hráče a tím byl s 22 turnaji, celkově třetí v  pořadí Petr Augustin. Všichni si odnesli nejen vína na oslavu, ale také hodnotné ceny od Golfplan.cz, BridgestoneCZ a Protrénink.
GRATULUJEME A DĚKUJEME VŠEM ZA PARÁDNÍ SEZÓNU !!!