Novinky

27. Prosinec
2019

Vážení členové, 

v úterý 31.12. jste srdečně zváni na silvestrovský odpal ve Svobodných Hamrech. Odpal se může zvrtnout v devítku, nebo osmnáctku na hřišti.

Budeme hrát pravděpodobně na zimní greeny, ale pokud to půjde, jsme připraveni převrtat na letní. Předpověď hlásí dva stupně a možná i slunko, tak se přijďte před večerem trochu protáhnout. Potkáme se v 11:00 u klubovny. 

21. Prosinec
2019

Hrajeme ze zimních odpališť na zimní greeny. Je ZAKÁZÁNO hraní z letních odpališť na letní greeny. Ať si nejdůležitější části hřiště odpočinou a jsou v kondici na příští sezónu.

Děkujeme za pochopení a dodržování.

09. Prosinec
2019
 
Vážení členové, ve spolupráci s GolfUK.cz jsme pro Vás připravili mimořádnou nabídku na novinku od Clicgearu, a to úplně nový model M4, který je nástupcem nejprodávanějšího vozíku 3.5+ za cenu pouze 4.990,-Kč. Stačí zadat slevový kód GCCSH. Vozík je dostupný v 9 barvách.
 
ODKAZ DO ESHOPU      Akce platí do 20.12.
 
V případě této slevy již neobdržíte dárkový kupón, který je v popisu produktu.
 
Objednávat můžete i u manažera GCCSH Jana Kubiše - manager@gccsh.cz, nebo majitele GolfUK Marka Kunce +420 773 984 007
 
Nebo také slevu na golfové pojištění:
20. Listopad
2019

V neděli hlásí počasí akorát na golf a tak vypisujeme další turnaj!

STÁLE Máme hole v ruce!  A opět kdoví jestli bude poslední...

Budeme hrát pouze na snižování.

Startovné je 250 korun , fee pro nečleny taktéž 250 korun. Hlásit se můžete do nedělích 8:00 ZDE.  Start 10:00 Canon.

Naviděnou v neděli!

12. Listopad
2019

Jak jsme slíbili, tak nadále činíme. V neděli hlásí 13 stupňů a tak vypisujeme další turnaj - Máme hole v ruce! A kdoví jestli bude poslední...

Budeme hrát pouze na snižování, startovné 250 korun a nebudou chybět ani tradiční pomazánky, polévka v krčmě a welcome drink!

09. Listopad
2019

V sobotu proběhla akce Z, jejímž výsledkem byla velká proměna okolí greenu č.5.

Členské Brigády se zúčastnili: Aleš Korbel, Martin Mudruňka, Pepík Remeš, Libuška a Martin Benkovi, Ruda Martinčič, Pavel Máčalík a Míra Kopáček. Chtěl bych tím to všem poděkovat za pomoc a hlavně za zápal, díky kterému jsme za jeden den udělali hromadu práce, pomohli greenu lépe přežít zimu, zušlechtili okolí greenu! Díky dobré náladě jsme měli i krásný den, nepokazil nám ho ani déšt, či bolavé ruce, záda...

Fotogalerie zde

05. Listopad
2019

Po hloubkové aerifikaci greenů v září, jsme provedli i jemnou z důvodu prevence a s výhledem na kvalitnější jarní greeny. Práce prováděl Libor Brouček a naše legenda údržby Láďa Bříza, kteří odvedli bezvadnou práci, a doufáme, že na jaře oceníte lepší stav greenů a omluvíte lehké ztížení patování v tomto období.

Závěrem bych chtěl poděkovat celému týmu našich greenkeeprů - Martinovi Mudruňkovi, Láďovi Břízovi a Dejanu Galamičovi, kterým se povedlo za nelehkých podmínek dostat hřiště do krásného stavu. Poděkování patří i Liborovi, který nám pomáhal po celou sezónu.  Nicméně laťka je nastavena a příští rok ji budeme zase chtít zvednout. Můžete se těšit na forgreeny atd. Nechte se překvapit!

Jan Kubiš 

manager GCCSH

03. Listopad
2019

V neděli jsme odehráli Listopadový zlepšovák a vskutku jsme zlepšovali.

Vítězové kategorií Zdenda Štepánek a Aleš Uher si výrazně zlepšili hcp.

Zdenda ovládl královskou kategorii výkonem 85 ran, 38 stb a zlepšil se na 12,8Aleš ovládl druhou kategorii životním výkonem 103 ran, 40 stb a zlepšil se na 28,0. Je třeba zmínit i Rudu Martinčiče, který podtvrdil stabilní formu a po 37 stb, 97 ran si zlepšil hcp na 22,9.

Gratulujeme!

Výsledky zde