Novinky

15. Září
2019

O víkendu 14.-15.9. bylo odehráno Mistrovství klubu na rány. Na skvěle připraveném hřišti byly k vidění kvalitní výkony a hráči se statečně poprali i s nědělním obtížným navrtáním. Pro rok 2019 se stala mistryní klubu Debora Dopitová, druhé místo obsadila Helena Janoudová a třetí pak Katka Řeháková (která ale vyhrála sobotní večírek). Obhájce mužského titulu Erik Grubner potvrdil roli favorita a i tento rok usedl na trůn. Druhé místo obsadil po kvalitních výkonech TomášTrávníček a třetí pak byl Lukáš Stehlík.

Děkujeme správcům hřiště za perfektně připravené hřiště a všem účastníkům za přátelskou atmosféru. Gratulujeme vítězům!

Fotogalerie zde

Kompletní výsledky zde

14. Září
2019

V pondělí 16.9. proběhne na našich greenech aerifikace, hráči mají 50% slevu na fee. Údržba hřistě má přednost před hráči. Děkujeme za pochopení a respektování.

07. Září
2019

Bóňův šlajs se opět vydařil. Principál, Marylin Monroe, skupinky mafiánů, ale i šarmantní dámy jak vystřižené ze šántánu se nezalekly deštivého počasí ani prohibice a tak se hrálo bez skrupulí a na vyhlášenou prohibici nikdo nedbal. Skoro všichni dokončili svá kola, až na jednu dvojici, již se stalo osudné porušování prohibice. Vítězství v golfové části si odnesla dvojice Mariana Kopáčková a Milan Kořínek, ale vítězi byli všichni kdo se dobře bavili, proto si také každý odnesl nějakou tu výhru.

Výsledky v příloze a fotogalerie zde

06. Září
2019

31. Srpen
2019

První hamerský Ryder Cup je za námi. O putovní pohár a parádní dortík od Drahušky Stehlíkové (děkujeme) soutěžili dvě družstva - Svobodní (zelení) a Hameráci (žlutí). Po počátečních singlech byl stav vyrovnaný 5a1/2 ku 5a1/2. Ve fourballech jasně dominovali Svobodní 5 ku 1 a ani silný finiš družstva Hameráků ve foursomech 3a1/2 ku 2a1/2 už nestačil a tak si vítězství připsalo družstvo  Svobodných ve složení: Pilař Radek, Štěpánek Zdeněk, Žárský Pavel, Kořínek Milan, Remeš Josef, Korbel Aleš, Kaplan Petr, Novák Petr, Šubert Petr, Martinčič Rudolf, Dalecká Kateřina, Dvořák Milan. Gratulujeme!

Výsledky v příloze

30. Srpen
2019

V pátek 30.8.2019 se na našem hřišti odehrál turnaj ELSTORE golf cup 2019, zúčastnilo se ho 42 hráčů a sedm z nich si zlepšilo hcp. Kategorii na rány pro hráče do hcp 20 ovládl Václav Pechanec, kategorii na stableford pro hráče nad hcp 20 pak vyhrála Jana Sobotková. Děkujeme firmám Elstore a Ford Auto In a těšíme se na shledanou zase příští rok.

Výsledková listina zde

27. Srpen
2019

Přijďte si zahrát jamkovku! Hráči budou rozděleni na dvě družstva podle HCP a vyzkoušíte si všechny tři formáty hry na jamky - singly, fourbally, foursomy. Každé kolo odstartujeme z klubovny, před každým kolem bude připraveno občerstvení a po dohrání bude k večerní zábavě hrát živá hudba. Neváhejte a rozlučte se s prázdninami v Hamrech!

Více informací a možnost přihlášení zde

26. Srpen
2019

Finálový víkend utkání Tří císařů hostil Kořenec a naše družstvo ve složení Jan Peroutka, Tomáš Krampera, Martin Mudruňka, Zdeněk Štěpánek, Radek Laštůvka, Pavel Žárský, Jana Žárská, Milan Kořínek, Libuše Benková, Beáta Bílková, Martin Benko a Petr Vaculčiak obsadilo čtvrté místo, když v souboji o třetí místo podlehlo Svratce 4 ku 5. Děkujeme za reprezentaci klubu. V příloze výsledky.

24. Srpen
2019

Vítězná sestava z turnaje Veselý Hamr.

Vítěz: Rudolf Martinčič

Druhé místo: Valerie Wágnerová

Třetí místo: Petra Gajdošová

Vložené soutěže pak ovládly: Martin Šikýř (Longest Drive), Mariana Kopáčková (Longest Drive) a Petr Kaplan (Nearest - 150 cm).

Gratulujeme!

Výsledky zde

23. Srpen
2019

Po jasném postupu našeho družstva do finálových kol se od úterý 20. 8. do čtvrtka 22. 8. odehrálo na hřišti Old Course v Čeladné  Mistrovství ČR družstev mládeže. V jamkové hře / dopoledne a odpoledne /  se našemu teamu nepodařilo přejít ve čtvrtfinále přes Mariánské Lázně a tudíž jsme hráli o 5 – 8. místo. Náš team ve složení Alex a Chris Boháčovi, Erik Grubner a David Poláček obsadil 6. místo.

Spolu s 1.místem na MČR smíšených družstev do 16 let, které se odehrálo minulý týden v Beřovicích, postupem našich mladých „mužů“ do extraligy znamenají tyto mimořádné úspěchy parádní a nejlepší sezonu  v historii klubu.