Novinky

18. Září
2020

Podzim přišel ... přízemní mrazíky, námraza a jinovatka.
NEVSTUPUJTE  prosím na hřiště dříve než to sluníčko rozehřeje.
Buďte k hřišti ohleduplní.
Děkujeme !

 

15. Září
2020

Ve spolupráci s výrobcem kožených opasků Beltico belts ( www.beltico.net ) jsme pro Vás připravili krásné kožené logo opasky s gravírovaným logem našeho klubu na přezce. Opasky jsou na objednávku. Jejich cena je příjemných 980,-Kč. Barvy vybírejte podle nabídkového letáku. Vzorky jsou k prohlédnutí na recepci klubu. Objednávky zasílejte na email manager@gccsh.cz

14. Září
2020

JULIE HOŠČÁLKOVÁ + ERIK GRUBNER

Mistrovství GCCSH na rány zná po dvoudenních bojích své vítěze. V mužích obhájil mistrovský titul Erik Grubner před Lukášem Stehlíkem a Tomášem Trávníčkem. V ženách se raduje z vítězství Julie Hoščálková před Blankou Rokosovou a Kateřinou Daleckou. Již v sobotu jsme vyhlásili mistry v dílčích kategoriích: mezi seniorkami zvítězila Blanka Rokosová, mistrem seniorem se stal Michael Schneider, pohár pro nejlepší juniorku si odnesla Anička Částková a pro juniora Otto Sládek. Prvních 8 žen a 16 mužů zároveň postoupilo do pavouka mistrovství na jamky, které se bude konat 10.10.
Fotogalerie ZDE

12. Září
2020

Startovní listina pro 2.kolo ZDE

11. Září
2020

Chtěl bych veřejně poděkovat všem, kteří se v posledních dnech a hlavně tedy dnes ve finiši, věnovali přípravě hřiště na letošní mistrovství klubu. DÍK patří : Martin Mudruňa, Libor Brouček, Mirek Kopáček, Rosťa Káňa, Nikolas Pekarek, Josef Zbortek.
A hned Vám také přinášíme startovní listinu pro 1.kolo

07. Září
2020
Společné mistrovství klubu muži, ženy, junioři/rky do 16 let, senioři/rky 50+. 
 
06. Září
2020

Finálový víkend tradičního turnaje O POHÁR TŘÍ CÍSAŘŮ se uskutečnil o víkendu na našem hřišti. Za účasti týmů Brno výběr, Svratka, Kořenec a domácí se v sobotu odehrál turnaj na rány, který určil pořadí týmů na 1.-4. místě pro nasazení do finálového dne.
V neděli tak k jamkovce (single a foursome ) nastoupil v utkání o 3. místo tým výběr Brna a domácích. Po vítězství 7/2 se z třetího místa radoval výběr Brna.
Ve finále se došlo na souboj hráčů Svratky a Kořence. Z vítězství se nakonec po těsném vítězství 5/4 radovali hráči Golf clubu Svratka.
Gratulace vítězů, čest poraženým !!!
Děkujeme všem hráčům a reprezentantům za účast a výkony !!!
Tak zase za rok !!! Už nyní se těšíme !

29. Srpen
2020

Extraligový team mužů bojoval a udržel pro náš klub nejvyšší soutěž i pro příští rok !!! Děkujeme za reprezentaci a GRATULUJEME jsme na vás hrdí !!!

28. Srpen
2020

V sobotu náš čeká tradiční turnaj a tím je Cena Železných hor. Hrajeme ve třech kategoriích + nejlepší best brutto hráč. Vložené soutěže budou tradiční longest, nearest to pin, nearest to Prosecco a sázka na birdie. Na sváču v altánku budou tetiny pomazánky a po hře nějaká dobrota na grilu. Přihlášky ZDE