Informační schůzka TCM

Datum novinky: 
20.03.2018

Vážení junioři, rodiče a přátelé TCM Svobodné Hamry,

na úvod golfové sezóny 2018 je připravena tradiční informativní schůzka trenérů TCM s juniory a rodiči. Informační schůzky pro zájemce, kteří chtějí působit v roce 2018 v TCM Svobodné Hamry se uskuteční v úterý 3.4. a středu 4.4. od 16 do 17 hodin v naší klubovně ve Svobodných Hamrech.

Na této schůzce se dozvíte  rozdělení hráčů do jednotlivých tréninkových skupin, termíny různých golfových dětských tour a turnajů pro jednotlivé kategorie od nejmenších až pokročilé, předběžné nominace mládežnických reprezentací našeho klubu do 14,16,18 let / termíny těchto Mistrovství ČR družstev / a další informací ohledně chodu TCM Svobodné Hamry v roce 2018.

Tréninkové dny budou opět po, út, st, čt  se začátkem v 16:30 hod.

Těšíme se na setkání po zimní přestávce!

Petr Grubner, Bedřich Petráň, Zdeněk Štěpánek a nově Drahuška Stehlíková a Lukáš  Stehlík

TCM Svobodné Hamry