Informační schůzka TCM

Datum novinky: 
13.03.2014

Vážení junioři, rodiče a přátelé TCM,

 jako každý rok je na úvod golfové sezony 2014 tradičně připravena informační schůzka trenérů TCM s juniory a rodiči. Informační schůzky pro zájemce, kteří chtějí působit v TCM Svobodné Hamry budou  v termínu 25.3./úterý/  a  26.3./středa/ od 16,00 hod - 17,30 hod v naší klubovně ve Svobodných Hamrech. Více čtěte zde.

Na této schůzce se dozvíte, jak budou rozděleni hráči do jednotlivých tréninkových skupin, termíny různých golfových dětských tour a turnajů pro jednotlivé kategorie od nejmenších až po pokročilé, předběžné nominace mládežnických reprezentací našeho klubu do 14,16,18 let a kdy jsou kvalifikační a případně finálová kola těchto mistrovství republiky družstev a další info ohledně chodu TCM Svobodné Hamry v roce 2014. 
 
Tréninkové dny jsou opět po,út,st,čt dle jednotlivých skupin se začátkem v 16,30 hod.
 

Těšíme se na setkání po zimní přestávce.

S pozdravem Petr Grubner a Bedřich Petráň  - TCM Svobodné Hamry