Informace č.1/2022 pro členy i nečleny

Datum novinky: 
13.01.2022

Do prvního plánovaného turnaje sezóny zbývá ... odpočet naleznete vlevo nahoře na stránce. A my již nyní pro Vás máme spoustu dobrých zpráv:

  • Pracujeme na reciprocích pro naše členy. Jejich aktualizovaný seznam naleznete na webu. Úplnou novinkou je 50% reciproce v GC Na Vrších.
  • Naše tréninková skupina pod vedením Petra Grubnera& spol. bude v trénincích pokračovat i v letošním roce za stejných podmínek jako v předchozích letech, čili včetně drivingových míčů zdarma pro trénující členy TCM. Loňští účastníci budou pozváni na úvodní organizační schůzku Petrem Grubnerem, noví zájemci mohou psát na secretary@gccsh.cz
  • Příměstský tábor, který sklidil vloni velký úspěch, opět BUDE! Účastníci, členové GCCSH, budou mít na tuto akci slevu 500 Kč. Nejpozději během února zveřejníme více podrobností.
  • Loňská akce Bohdaneč fee za 300 Kč bude i letos. Za příplatek 1500Kč /hráč k našemu ročnímu poplatku dostanete tuto VIP cenu. Tato nabídka musí být Vámi zaplacena klasicky na účet klubu jako roční fee a to do 15.3.2022 (prosíme neposílat roční poplatek a příplatek jako jednu částku )

Chceme poděkovat všem, kteří vzorně mají již poplatky zaplaceny. Ostatní prosíme o včasnou platbu a připomínáme, že letos je termín pro zaplacení stanoven na 28.2.2022

S pozdravem

Josef a Michael & team GCCSH