Humr Cup - sponzored by Golfsmith

Datum novinky: 
05.06.2016

V neděli 12.6. se uskuteční Humr Cup. Ano opravdový humr čeká na vítěze každé kategorie. První kategorie si to rozdá ve hře na rány s 2/3 vyrovnáním. Ostatní budou hrát na STB body na úpravu handikepu. Těšit se můžete mimo jiné na vložené soutěže longest drive a nearest to the pin a na výborné domácí pomazánky v altánu. Startovné pouze 250,-Kč.

Fitting a Demo Day Golfsmith CZ&SK

ve spolupráci se společností Golfsmith CZ&SK jsme pro vás připravili Fitting a Demo Day, který bude tvořit doprovodný program Humr Cupu. Vítáni jsou všichni příznivci golfu, přímí účastníci turnaje, doprovod a samozřejmě i každý další návštěvník hřiště. Akce se bude konat dne 12. 6. na našem drivingu. Team Golfsmithu Vám zde bude k dispozici od 11:00 do 17:00 hodin.

Na místě si budete moci otestovat novinky ze světa golfových holí od několika předních světových výrobců (Nike, Mizuno,…). K dispozici zde bude clubffitér, který rád každému poradí se vším ohledně golfového vybavení, přeměří základní parametry vašich holí nebo pomůže určit optimální shaft či grip. To vše samozřejmě zcela zdarma. Na místě budete též moci využít mnoha servisních služeb (přegripování holí, úprava lie,…) s výhodnou slevou 15%.