Novinky

15. Říjen
2019

Vážené členky a členové našeho klubu,

Dovoluji si Vás pozvat na sobotní (19.10.) Posvícenský turnaj s pečenými koleny.

Odstartujeme v 10:00 CANON startem, před kterým bude k dispozici snídaně ve formě posvícenských koláčů, v altánu pro Vás budou připraveny tradiční pomazánky s kávou a čajem a po dohrání se přesuneme do naší Hamerské krčmy na pečená vepřová kolena – máme celý pension rezervován pouze pro nás členy do 19:00.

Turnaj má vypsán tři kategorie, první pro singlisty je na brutto rány, další dvě na stb body. Samozřejmostí jsou vložené soutěže Nearest to pin a Longest drive. Mimo jiných cen budeme hrát o obří posvícenské koláče od Pekařství Řečice. Chtěl bych tak tímto poděkovat majiteli pekařství a zasloužilému členovi našeho klubu Pepíkovi Částkovi za tento sponzorský příspěvek klubu.

Od 19:00 je v krčmě naplánován večírek s pracovním názvem Tančící kolena s dalšími pečenými koleny, ale i jinými hlavními chody, dezerty a dobrotami od místních kuchařů. Večer bude hrát kapela Náhodná sešlost a na tuto akci je nutná rezervace místa na čísle 608 053 178.

Můžete se zúčastnit buď pouze turnaje, nebo Tančících kolen, ale doporučujeme si obě akce spojit a zařídit si odvoz či ubytování v pensionu.

13. Říjen
2019

Jamkovka přesunuta na neděli 20.10.  Všichni hráči, kteří se zúčastnili mistrovství klubu na rány budou opět kontaktováni, zda se v tomto termínu zúčastní, ale případná potvrzení na mail manager@gccsh.cz jsou vítána.

12. Říjen
2019

A je po praseti. Účastníci plně obsazeného Zabijačkového turnaje, který doprovázelo letní slunečné počasí, spořádali všechny speciality od řeznictví Francouz do poslední jitrnice. Děkujeme s mastnou hubou!  :-)

Vzhledem k prázdným lahvím od destilátů a plným žaludkům se pro mnohé golf ocitl na vedlejší koleji, ale našli se i tací, kteří zahráli pěkné výsledky.

Hlavní kategorii ovládl Míra Kopáček s 37 stb a zlepšením HCP na 12,7. Druhé a třetí místo obsadili Ota Hanáček a Petr Vavrouš.

Druhou kategorii ovládla Katka Dalecká s 43 stb, 95 ranami a zlepšením hcp na 21,6. Druhé místo vybojoval Vlasta Kunc s 38 stb, 96 ranami a zlepšením hcp na 22,7. Jako třetí se umístil Dan Holfeuer.  

Byl zahrán také jeden pozoruhodný berdík. Na jamce číslo sedm ho zahrál stylem driver, driver a půlmetrový pat Martin Mudruňka.

Fotogalerie zde

Kompletní výsledky zde

05. Říjen
2019

V neděli nás čeká jamkové mistrovství klubu. V příloze pavouk a canon starty jednotlivých kol. Osmifinále se týká pouze mužů (první tři mají volný los) a začíná v 9:00 canon startem. Dámy začínají semifinálovým kolem se startem v 13:00.

V příloze pavouk a starty.

Černým koněm jamkovky je bezpochyby Jirka Tichý, který v pátek vyhrál turnaj na Svratce životním výsledkem 85 ran s dvěma berdíky, 46 stb a zlepšením z 25,2 na 21,2. Druhé místo v turnaji bral Pepík Částka (45 stb) a třetí Aleš Růžička (44 stb) - všichni Hameráci!

Gratulujeme a chválíme za vzornou reprezentaci klubu!

04. Říjen
2019

Hřiště, klubovna i driving range budou v sobotu 5.10. pro nepřízeň počasí a podmáčené hřiště uzavřeny.

Kolenová sobota zrušena.

Děkujeme za pochopení.

04. Říjen
2019

V pátek 4.10. proběhlo rozloučení s velmi úspěšnou sezónou 2019. Děkujeme všem juniorům za účast, rodičům za čas, který svým dětem po celý rok věnují a už nyní se těšíme na sezónu 2020.

Tým TCM Svobodné Hamry

Fotogalerie zde

01. Říjen
2019

Vítězem celoročního EKLEKTIKU se stal se skóre 62 ran DAVID POLÁČEK

Druhý o pouhou jednu ránu skončil TOMÁŠ TRÁVNÍČEK a třetí místo bral ZDENDA ŠTĚPÁNEK s 67 ranami, ale taky s dvaadvaceti odehranými hendikepy - což je nejvíce ze všech! Všichni na stupních vítězů obdrželi poukázku do GolfUK na boty ECCO dle vlastního výběru a poháry na památku. David bude zvěčněn na putovním poháru.

Dělené čtvrté místo za 68 ran a shodně s dvaceti účastmi na hendikepech obsadili MILAN KOŘÍNEK a MARTIN MUDRUŇKA, kteří si odnášejí poukázku na WEDGE od GolfUK.

Děkujeme všem hráčům za účast, hlavně těm nejpilnějším! Také je třeba poděkovat GolfUK za krásné ceny. GRATULACE vítězům a poražení nechť trénují a pilněji plní docházku příští rok!

Kompletní výsledky zde

30. Září
2019

28. Září
2019

Na svátek Václava jsme turnajem vzpomněli na našeho oblíbeného spoluhráče Václava Čiháka. Turnaje se účastnila i jeho dcera Dita a manželka Zdeňka, které nám připravily báječné pohoštění - domácí škvarky neměly chybu!

Na výborně připraveném hřišti jsme si trochu zaimprovizovali a všichni jsme povinně hráli na pětce první ránu před vodu, tak jak bylo Vaškovým zvykem. Umístili jsme tam i Longest drive :-), který vyhrál Jirka Zářecký.

Kategorii na stb body ovládla Dita Šikýřová, která si 38 stb zlepšila hcp na 26,8. Hned v závěsu skončili manželé Dalečtí, kdy druhá Katka taktéž zlepšila hcp na 24,4 a Radovan si třetím místem a 36 stb zlepšil náladu po nepovedeném seniorském mistrovství klubu.

Kategorie na rány byla kořistí Petra Kaplana, těsně druhý se umístil Vít Krejčiřík a stupně vítězů doplnil Míra Kopáček, který zahrál fantastickou první devítku za 37 ran.

Závěrečný rozstřel Vaškovou oblíbenou holí (hybrid) mezi Ditou Šikýřovou a Petrem Kaplanem ovládl Petr, ač hrál z "bílého" odpaliště. Jeho jméno tedy bude navždy vytesáno na pamětní plaketě k memoriálu.

A přidáváme báseň od Zdendy Štěpánka věnovanou Václavovi:

 

Mírně se přikrčiv

připraven k ráně,

cigárko v poklidu

doutná si v trávě.

 

Dlouze se soustředil,

pak velká rána,

zahřmělo, blesklo se,

zas vpravo tráva!

 

Nehledá, neskuhrá,

neleze v křoví,

v kapse má provizi

a tu hned loví!

 

Míček ten povznes se,

teď už jen skáče,

Vašek je zaražen,

jde "do dabláče"!

 

Neřeší, jak osud

rozdal nám karty,

Václav je AKÉLA

vůdcem On party!

 

Fotogalerie zde

Výsledky zde