Novinky TCM

20. Březen
2018

Vážení junioři, rodiče a přátelé TCM Svobodné Hamry,

na úvod golfové sezóny 2018 je připravena tradiční informativní schůzka trenérů TCM s juniory a rodiči. Informační schůzky pro zájemce, kteří chtějí působit v roce 2018 v TCM Svobodné Hamry se uskuteční v úterý 3.4. a středu 4.4. od 16 do 17 hodin v naší klubovně ve Svobodných Hamrech.

Na této schůzce se dozvíte  rozdělení hráčů do jednotlivých tréninkových skupin, termíny různých golfových dětských tour a turnajů pro jednotlivé kategorie od nejmenších až pokročilé, předběžné nominace mládežnických reprezentací našeho klubu do 14,16,18 let / termíny těchto Mistrovství ČR družstev / a další informací ohledně chodu TCM Svobodné Hamry v roce 2018.

Tréninkové dny budou opět po, út, st, čt  se začátkem v 16:30 hod.

Těšíme se na setkání po zimní přestávce!

Petr Grubner, Bedřich Petráň, Zdeněk Štěpánek a nově Drahuška Stehlíková a Lukáš  Stehlík

TCM Svobodné Hamry 

09. Říjen
2017

Vážení příznivci TCM Svobodné Hamry,

na pátek 20. října je připraveno závěrečné setkání TCM ve Svobodných Hamrech. Po tomto setkání bude ukončen a pravidelný trénink TCM pro letošní rok. Sraz je naplánován mezi 16 - 16:30 hod. Když bude pěkné počasí, půjdeme si zasoutěžit v patování dle jednotlivých tréninkových skupin. Hlavně ale chceme pokecat, zhodnotit letošní rok a užít si odpoledne.
Bude pro vás připraveno pohoštění (vepřová kýta na ohni popř. špekáčky).
Děkujeme předem všem rodičům, kteří napečou buchty, štrúdl, bábovku, dort a přivezou tyto sladkosti k čaji.
Všechny Vás žádáme o potvrzení účasti, ať víme, jak velkou vepřovou kýtu připravit :-)
Srdečně Vás tedy všechny zveme a těšíme se na viděnou.

Team trenérů TCM Svobodné Hamry – Petr, Béďa, Aneta a Zdeněk

06. Srpen
2017

Další parádní umístění veze z MČR družstev do 16 let naše mladé mužstvo (Alex, David, Erik, Chris, Nikola, Táňa). Do finálového turnaje, které se hrálo od středy do soboty v Telči se naši mladící probojovali z regionální kvalifikace již v květnu. Za účasti 15 nejlepších družstev z republiky se nejdříve bojovalo na hřišti s parem 73 dva dny rány. Náš team po skvělých výkonech obsadil 7.místo a tím pádem se mohl těšit na  souboje pro nejlepších 8 družstev v jamkové části turnaje, která se konala v pátek a sobotu. Tam obsadil náš mladý team konečné skvělé 6. místo pro tento rok a nabral další cenné zkušenosti pro příští léta.
Moc gratulujeme, děkujeme všem hráčům za vzornou reprezentaci našeho klubu, rodičům za podporu a snad toto umístění příští rok ještě posuneme do vyšších pater :-)

Naše reprezentace mládeže je podporována z dotací Pardubického kraje.

11. Červen
2017

V neděli 11. června se odehrál na hřišti ve Svobodných Hamrech první ze série čtyř turnajů našich nejmenších golfových nadějí.  V kategorii do 10 let si vedla nejlépe Anička Částková, kategorii do 12 let vyhrál Ondra Halouzka.
Všem juniorům blahopřejeme k výsledkům a přejeme hodně štěstí na druhém turnaji, který se bude konat v červencovém termínu na hřišti Lázně Bohdaneč.

TCM Svobodné Hamry

28. Květen
2017

V sobotu se na hřišti v Myštěvsi odehrálo kvalifikační kolo Mistrovství ČR smíšených družstev mládeže do 16 let. Naše šestice hráčů Boháčová Táňička, Angerová Nikola, Grubner Erik, Boháč Alex, Poláček David a Boháč Chris odcestovala do místa konání turnaje již ve čtvrtek a vyplatilo se. Náš tým vybojoval celkové první místo a postup do finálových srpnových bojů čtyřdenního šampionátu,  který bude hostit Telč.

Blahopřejeme a mnoho štěstí ve finále.
TCM Svobodné Hamry

 
20. Březen
2017

Vážení junioři, rodiče a přátelé TCM Svobodné Hamry,

na úvod golfové sezóny 2017 je připravena tradiční informativní schůzka trenérů TCM s juniory a rodiči. Informační schůzky pro zájemce, kteří chtějí působit v roce 2017 v TCM Svobodné Hamry se uskuteční v pondělí 3.4. a úterý 4.4. od 16 do 17 hodin v naší klubovně ve Svobodných Hamrech.

Na této schůzce se dozvíte  rozdělení hráčů do jednotlivých tréninkových skupin, termíny různých golfových dětských tour a turnajů pro jednotlivé kategorie od nejmenších až pokročilé, předběžné nominace mládežnických reprezentací našeho klubu do 14,16,18 let a termíny těchto Mistrovství ČR družstev a další info ohledně chodu TCM Svobodné Hamry v roce 2017.

Tréninkové dny budou opět po, út, st, čt  se začátkem v 16:30 hod.

Těšíme se na setkání po zimní přestávce.

Petr Grubner, Bedřich Petráň, Aneta Betlachová

TCM Svobodné Hamry 

01. Listopad
2016

Dne 31.11.2016 proběhl na hřišti Golf resortu Brno Kaskáda poslední letošní seminář, který byl zaměřen na krátkou hru. Seminář vedl Viktor Gustafsson ze Švédska, člen PGA of Sweden, trenér hráčů European Tour  / T.Björn, A.Noren, J.Edfors /a hráček Ladies European Tour / C. Lennarth, L.Friberg /   
Jarní seminář, který se konal v Loreta Golf Clubu Pyšely byl zaměřen na rozvoj juniorů. Přednášejícím byl Ian Peek, který patří do top 50 trenérů Německa.
Letní školení proběhlo na hřišti Mladá Boleslav a hlavní téma – rozvoj turnajových hráčů přednášel Steven Orr z Anglie.
Všech těchto seminářů se účastnila dvojice našich trenérů TCM - Petr Grubner a Bedřich Petráň a všechny poznatky z těchto seminářů, které pořádala PGAC, budou přenášet do svých tréninkových metod pro naše juniory.          

20. Srpen
2016

Ve dnech 16.8.-18.8.2016 bojovalo naše družstvo do 14 let (Boháčová Táňa, Boháč Alex, Boháč Chris a Grubner Erik) ve finále mistrovství republiky do 14 let, kam se probojovalo z kvalifikačních bojů.
Na hřišti  Zbraslav - PRAGUE CITY GOLF svedlo naše družstvo ve vyřazovacích bojích a jamkové hře hned v prvním kole vyrovnaný souboj s pozdějším celkovým vítězem Golf Club Hodkovičky. Přestože náš team po devíti jamkách překvapivě nad favoritem celého mistrovství vedl, nakonec odešel poražený a musel další dny hrát pavouka o 5-8.místo.
Další smolné utkání s Golf Club Olomouc přišel druhý den, kdy až poslední třetí zápas a berdík družstva Olomouce na poslední 18.jamce rozhodl o naší porážce.
Celkové 7. místo v republice je však velkým úspěchem našich juniorů a celého Tréninkového centra mládeže.

Moc gratulujeme a přejeme další takové úspěchy pro náš klub a TCM Svobodné Hamry!

09. Srpen
2016

V sobotu 20. srpna se koná Juniorské mistrovství klubu a zároveň Junior Cup TCM. Zváni jsou naprosto všichni - děti a rodiče. Jedná se o rozloučení s prázdninami a vyvrcholení golfové sezóny. Bude připraven golfový turnaj, soutěže o medaile, opékání špekáčků a jiné. Start turnaje na 18 jamek bude postupně od 9 hodin. Turnaj na 9 jamek startuje od 12:30 dle startovní listiny. Miniturnaj pro nejmenší (pondělní tréninková skupina) startuje na závěr. Více informací a možnost přihlášení u trenérů: Bedřich Petráň - 606 602 141 a Grubner Petr - 602 417 405

19. Červenec
2016

Vynikajícího výsledku dosáhli naši junioři do 14 let při kvalifikačním boji M ČR smíšených družstev žáků do 14 let – VÝCHOD, který se uskutečnil v Golf Resortu Lázně Bohdaneč. Postupové 4.místo (ztráta 2 rány na 3. místo a 4 rány na 2.místo) znamená účast ve finále, které je určeno pro 8 nejlepších družstev v celé republice. O mistra ČR se bude bojovat 3 dny v srpnu na hřišti Praha Zbraslav. Moc gratulujeme a přejeme našemu teamu ve složení Tánička Boháčová, Erik Grubner, Alex a Chris Boháčovi hodně štěstí ve finálovém klání a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu. Výsledky zde.

Také naše děvčata ve složení KÁŇOVÁ Kája, ANGEROVÁ Niki a  TICHÁ Lucka  odehrála kvalifikaci M ČR do 18 let v Kravařích a 11.místo je také velmi slušné s příslibem do dalších let. Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci klubu.