Novinky

06. Prosinec
2021

Vážené členky a členové GCCSH,
připravili jsme pro vás Novinky 2022, které shrnují podstatné dění roku 2021 a dívají se, co nás čeká v roce následujícím. Stejně jako loni Vám je nabízíme v elektronické podobě, odesláné dnes do Vašich emailových schránek. Součástí Novinek jsou i roční poplatky na rok 2022. Po důkladné kalkulaci jsme byli nuceni přistoupit k jejich zvýšení. Více detailů, způsobu placení a benefitů z placení se dočtete právě v Novinkách.

Těším se na sezonu 2022, golfu zdar!

Za GCCSH

Jan Peroutka

03. Prosinec
2021

Vyřešili jsme za Vás letošní Vánoce !!! Vánoční přání pro Vaše blízké Vám přesně podle přání splní náš Ježíšek na tel.: 775 352 003 nebo na emailu manager@gccsh.cz

28. Listopad
2021

Přejem vám hezký advent

16. Listopad
2021

Na hřiště můžete zatím bez omezení. Hrajeme ze zimních odpališť na letní greeny. Na hřišti již nejsou odpadkové koše, lavičky, myčky míčků. O dalších změnách Vás budeme informovat. Platí zákaz hry při jinovatce! Zimní fee pro nečleny klubu je 150,- a lze jej zaplatit přes QR platbu, kterou naleznete zde na webu i na nástěnce na  klubovně, kde jsou pro Vás i scorecards.
Děkujeme za respektování a pochopení!

03. Listopad
2021

V sobotu 13.listopadu se koná na našem hřišti dobrovolná brigáda! Přijďte nám pomoci a ještě se potkat před koncem sezóny se svými golfovými přáteli. Během akce bude občerstvení zdarma - voda, pivo a párek. Více o programu akce čtěte zde.

03. Listopad
2021
Vážení golfisté,
od neděle 31.10. bude klubovna uzavřena. Na hřiště můžete zatím bez omezení. Hrajeme z letních odpališť na letní greeny. Počítejte však, že se zhoršujícím se počasím uzavřeme odpaliště (budeme hrát ze zimních odpališť) a následně i letní greeny a zimní greeny budou na fervejích. O tom Vás budeme informovat. Platí zákaz hry při jinovatce! Zimní fee pro nečleny klubu je 150,- a lze jej zaplatit přes QR platbu, kterou naleznete jak zde, tak na webu i na nástěnce na  klubovně, kde jsou pro Vás i scorecards.
Děkujeme za respektování a pochopení!
02. Listopad
2021

A vzhledem k tomu, že ještě letos nemáte turnajů dost, tak Vám přidáváme další ! Přihlášky ZDE

30. Říjen
2021

Dnes jsme za krásného slunečného počasí, i když trochu větrného, zakončili naší letošní turnajovou sezónu. Vítězem dnešního dne se stal Vlasta Sadílek se 45 stejbly, který vyhrál i nearesta na devítce. Ovšem nejvíce cen si odnesla dnes druhá v pořadí 87ran/39stb Julča Hoščálková. Ta k druhému místu vyhrála i společný longest ( hybridem ) a nearest na dvojce !
Vítězem letošního celoročního eklektik HCP úterý by Golfplan se stal s 63 ranami eklektik tabulky Radislav Spilka. Vyhlašovali jsme i nejaktivnějšího hráče a tím byl s 22 turnaji, celkově třetí v  pořadí Petr Augustin. Všichni si odnesli nejen vína na oslavu, ale také hodnotné ceny od Golfplan.cz, BridgestoneCZ a Protrénink. 
GRATULUJEME A DĚKUJEME VŠEM ZA PARÁDNÍ SEZÓNU !!! 
(fotogalerie na našem facebooku zde: https://www.facebook.com/GolfCountryClubSvobodneHamry )

29. Říjen
2021

Erik Grubner to na hřišti Kunětická Hora dotáhnul na třídenním turnaji IMG ACADEMY JUNIOR WORLD GOLF CHAMPIONSHIPS - Florida Challenge BY CALLAWAY 2021 k celkovému vítězství.
Tímto vítězstvím se kvalifikoval na finále do USA a zároveň se dostal na světový golfový žebříček / WAGR /
Blahopřejeme k parádnímu úspěchu a reprezentaci našeho klubu GCCSH

28. Říjen
2021

V sobotu 30.10. od 10h. odehrajeme letošní poslední turnaj. Zveme všechny hráče i ty kteří nehráli naše eklektik HCP úterý by Golfplan. Přijďte si užít podzimní den na golfu. Po turnaji budou vyhlášeny výsledky celoroční soutěže a proběhne předání cen nejlepším.
Těší se na Vás GCCSH team