Novinky

08. Srpen
2022

Sobotní Zmrzlinový turnaj nám přinest letošní nejvíce obsazený turnaj. A to i díky zařazení dětské Zmrzlinové devítky na závěr startovního pole. Na stupních vítězů turnaje se objevili nové tváře, ale jedna zůstala stejná a ta si po 4.kole upevnila vedení v letošní Hamry Tour. Děkujeme hráčům za účast a výkony a Pekařství Řečice- P Cafe HB Josef Částka za luxusně vypečenou zmrzlinu!!!
Výsledky turnaje ZDE
Průběžné výsledky HamryTour 2022

31. Červenec
2022

V sobotu 6.8.2022 odehrajeme v pořadí čtvrtý turnaj letošní Hamry Tour. Je léto a tak se můžete těšit na vypečenou zmrzlinu od P-Cafe Josef Částka. Neopomeneme tradiční pomazánky a vše co k našim turnajům tradičně patří. Přijďte si pochutnat na skvělé zmrzlině a posbírat body do letošní Hamry tour 2022.
Přihlásit se můžete ZDE

 

28. Červenec
2022

Po loňské úspěšné premiéře jsme letos navázali ve stejném duchu. Děkujeme Lukáš Stehlík&Co za organizaci, holkám z recepce za péči a zajištění stravování. Děti si celý týden užily a věříme, že se k nám budou rády vracet ! Fotogalerie již brzy :)

26. Červenec
2022

Ve spolupráci s GOLFFEE.cz pořádáme v sobotu 30.7.2022 golfový turnaj s hlavní losovanou cenou z účastníků turnaje, voucherem na noc v hotelu Thermal Karlovy Vary. Pro vítěze kategorií 1.-3. místo poháry a věcné ceny od partnerů hotelu Thermal a Louwman Motor Praha s.r.o.
Přijďte si zahrát a zkusit štěstí v losu o hlavní cenu.
Přihlášení možné ZDE

25. Červenec
2022

Na sobotním Pekařském turnaji padlo turnajové HIO na našem hřišti po dlouhých 7 letech !!! Tím šťastným byl na jamce číslo 9 MILAN KORSA.
Velká gratulace a ať tam takto i nadále padá !!!

24. Červenec
2022

Za krásného letního počasí s příjemným ochlazením krátkým deštíkem jsme odehráli již třetí turnaj naší letošní gurmánské Hamry tour. Perfektní počasí, plné hřiště, turnajové HIO!!! Gratulujeme vítězům čest poraženým a velké díky Josef Částka pekařství Řečice!!!
Výsledky turnaje ZDE
Průběžné pořadí Hamry tour ZDE

18. Červenec
2022
POZOR POZOR!!!
Nepropásněte další turnaj naší letošní Hamry Tour !!! Přihlaste se včas ať na Vás zbyde místo! Skvěle připravené hřiště se těší na Váš jistě výborný golf. A kdyby to náhodou nešlo podle představ, tak se můžete těšit na rozmanité pekařské výrobky z Pekařství Řečice & P Cafe Havlíčkův Brod od Josef Částka

 

17. Červenec
2022
JULIE HOŠČÁLKOVÁ=HAMRŽENA
Hamry na sobotní turnaji Hamrman ovládly Hamrženy.
Absolutní Hamrženou se po vítězství ve své kategorii se 79 ranami a vítězstvím v dovednostní soutěži nad vítězkou druhé kategorie Lenkou Královou stala … Julie Hoščálková!  Gratulujeme 
14. Červenec
2022

Budeme mít letos Hamrmana nebo Hamrženu ??? Jestli to chceš být TY, tak se musíš rychle přihlásit! A kdyby to náhodou nevyšlo, tak si zahraješ na perfektně připraveném hřišti a zažiješ jedinečnou atmosféru našich turnajů!!! Tak v sobotu na viděnou!!! Přihlášení

30. Červen
2022

Začínají prázdniny a s nimi spousta turnajů. Tak si vyberte a přijeďte si zahrát.
A každé úterý HCP den. Těší se na Vás team GCCSH