Novinky

02. Říjen
2023

Další vrchol Hamerské golfové sezóny je zde! Velké finále Hamrytour! V neděli 8.října se rozhodne o vítězi a dalším pořadí na prvních šesti místech. Tito hráči si odnesou luxusní ceny ( elektrokoloběžka, televize, mobil ... ) Umístění na dalších místech, kteří odehráli minimálně 5 turnajů tour, mají šanci na hodnotné ceny v losovací soutěži (cartbag, míčky, rukavice ...) Průběžné pořadí před posledním turnajem: Golf & Country Club Svobodné Hamry (gccsh.cz)
Současně po turnaji vyhlásíme i nejlepší hráče eklektik HCP úterý.
9. HAMRY TOUR 2023 - FINÁLE / Zabijačkový turnaj | Česká golfová federace (cgf.cz)

 

02. Říjen
2023

Vážení junioři, rodiče a příznivci našeho tréninkového střediska juniorů.
Poslední organizovaný - pravidelný trénink juniorů letošního roku  proběhne ve středu 11.10.2023
Následující středu 18.10. se ještě v 16,30 hod sejdeme na opékání špekáčků, připravíme patovací soutěž o drobné, sladké ceny a tím letošní sezonu 2023 ukončíme.
Na začátku dubna 2024 budou opět probíhat  schůzky s rodiči a juniory ohledně tréninků juniorů v roce  2024. O těchto schůzkách budete včas informováni.

Petr Grubner

Tréninkové středisko juniorů GCCSH

01. Říjen
2023

Pohár vracíme domů na Hamry!!! Po drtivém vítězství v prvním kole na našem hřišti, jsme včera sice o nějakých 20stb. prohráli, ale nic to nezměnilo na tom, že pohár pro vítěze meziklubového utkání Hamry x Brod máme po roce opět MY!!!
Děkujeme všem. kteří se na letošním vítězství podíleli!!!

 

27. Září
2023

V poslední zářijový den jsme odehráli populární golfové klání Golfista+neGolfista.Plné hřiště, spousta záby a u některých i spousta ran, tak by se v krátkosti dalo shrnout sobotní dění :) Na "bednu" se natlačili rodinné klany 1. místo Spilkové, 2.místo Necidové ... a na 3.místě nám stupně vítězů rozsvítila děvčata Jana Bartoňová s kámoškou :) Všem gratulujeme a zase na viděnou na golfu ...

 

24. Září
2023

Ve čtvrtek 28.9. odehrajeme tradiční memoriál Václava Čiháka. Přijďte si zahrát a na jamce číslo pět na Václavovu počest zahrát první ránu před "vodu". Přihlásit se můžete ZDE: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=800257732

Těší se na Vás Dita a team GCCSH

20. Září
2023

Z důvodu konání finále Mistrovství ČR družstev chlapců do 18 let bude celý areál od pátku 22.9. do neděle 24.9.2023 pro hru veřejnosti UZAVŘEN.
Děkujeme za pochopení

18. Září
2023

V sobotu proběhl předposlední turnaj HAMRY TOUR 2023, tentokrát pekařský ve spolupráci s Pekařství Řečice. Vítězům gratulujeme a těšíme se na finále, a to Zabijačkový turnaj 8.10.  Průběžné výsledky na prvních třech příčkách jsou v tuto chvíli opravdu těsné a do první “šestky” se může stále dostat mnoho hráčů, záležet bude na každém bodu! Za krásné ceny a veškeré pečivo děkujeme Josef Částka!!!
 Průběžná výsledková listina tour zde 

15. Září
2023

Ve spolupráci s naším členem  a promotérem Oscarem Cestarollo a Italia clubem máme pro Vás nabídku. Vydejte se s námi objevit krásy Itálie a zahrát si golf na místních hřištích. Součástí zájezdu je také degustace vína a návštěva Benátek. Více informací Vám podá Oscar na emailu: oscarcestarollo@italia-club.eu

12. Září
2023

Letošní Hamry tour se nám pomalu blíží do finále. V sobotu 16.9.2023 nás čeká předposlední letošní turnaj pod názvem Pekařský. Přijďte si k nám zahrát a pochutnat si na pekařských výrobcích od našeho člena Josefa Částky a jeho Pekárny Řečice. Těšíme se na Vás tak se neváhejte přihlásit. 8. HAMRY TOUR 2023 / Pekařský turnaj | Česká golfová federace (cgf.cz)

10. Září
2023

Po dvou krásných slunečných dnech plných golfu známe MISTRY klubu pro rok 2023
Muži: Erik Grubner
Ženy: Helena Janoudová
Seniorky: Helena Janoudová
Senioři: Michael Schneider
Juniorky/Junioři 11-18let: Stella Malá 
Juniorky/Junioři 0-10let: Vícha Richard
Společná stableford: Annie Mia Uhrová
Všem moc gratulujeme!!!