Novinky

25. Květen
2019

Pro naše členy, přátele a kamarády jsme pro letošní sezónu připravili novinku.

Golfovou tour po okolních hřištích. A začneme hezky z ostra v pondělí 10.6. na hřišti

GOLF CLUB KUNĚTICKÁ HORA !!!

Přihlášky přes server Česká golfová federace

24. Květen
2019

Chrudimka se vrátila do svého koryta, nicméně hřiště je silně podmáčeno, zůstávají velké kaluže a předpokládáme, že termín otevření hřiště i drivingu bude pondělí/úterý. Pokud to počasí a stav hřiště dovolí, uspořádáme již úterní HCP turnaj.

Zde fotografie den poté

23. Květen
2019

Silné deště způsobily vylití Chrudimky a povodeň na našem hřišti. Klubovna i hřiště budou do odvolání uzavřeny. Budeme Vás informovat o vývoji.

Foto zde

23. Květen
2019

Hřiště je pod vodou a tak musíme zrušit sobotní turnaj. Děkujeme za pochopení. Náhradním programem na víkend může být nedělní turnaj na Molitorově. Přihlášení zde.

18. Květen
2019

V sobotu 18.5. jsme odehráli Cenu Železných hor. Konečně nám přálo počasí, a po několika propršených víkendech, se turnaj odehrál v ideálních podmínkách na dobře připraveném hřišti. Výsledky tomu také odpovídaly. Ve velké konkurenci 39 hráčů bylo třeba zahrát 78 ran, nebo 51 STB na vítězství. V  kategorii na rány s 2/3 odpočtem zvítězil Zdeněk Štěpánek výkonem 78 ran  a kategorii na STB body ovládl Aleš Uher výkonem 51 STB . Gratulujeme!

Fotogalerie zde

Výsledky zde

A nezapomeňte se přihlásit na příští sobotu! Hrajeme Hamerskou Vloženku!

Můžete se hlásit zde

16. Květen
2019

Vážení členové,

dne 26.5.2019 se uskuteční na hřišti GK Molitorov meziklubové utkání Molitorov x Svobodné Hamry x Lázně Bohdaneč.

Přihlašování je možné do 25.5. 18:00 a startovné činí 500 korun, FEE je 0,-.

Přijďte tedy změřit síly a soutěžit za klub! (pozvánka v příloze)

15. Květen
2019

Dne 14.5.2019 proběhlo Mezinárodní mistrovství České republiky

středoškolských družstev - PB Středoškolský pohár 2019.

Na hřišti ve Mstěticích bojovalo družstvo ve složení Alex Boháč, Chris Boháč

a Erik Grubner. Ve větrném počasí se našim chlapcům dařilo a berou zlato !!!

Moc blahopřejeme k cennému úspěchu.

12. Květen
2019

Ač předpověď slibovala sychravé počasí s deštěm, turnaje se zúčastnilo 16 dvojic golfistů a negolfistů. A byli odměněni mnohem příznivějších počasím, než bylo plánováno. Výkony tomu také odpovídaly, a tak se vítězi stali Radek Eis a Marin Eis s velmi kvalitním výsledkem 52 ran. Druzí skončili Josef a Petr Necidovi s 60 ranami a třetí se umístili Josef Koukal a Anna Procházková s 60 ranami. Gratulujeme! 

Kompletní výsledky v příloze.

11. Květen
2019

V sobotu začalo Mistrovství ČR mládežnických družstev pro rok 2019.

Naše družstvo do 16 let se s kvalifikací popralo na jedničku, když zvítězilo a s přehledem postoupilo do srpnového finále, které se uskuteční v Beřovicich.

Blahopřejeme a hodně štěstí do finále.

TCM Svobodné Hamry

11. Květen
2019

V sobotu 11.5.2019 proběhl na našem hřišti benefiční turnaj Svítání Cup, jehož výtěžek obdrží Základní a praktická škola Svítání. K celkovému výtěžku přispěla také dražba uměleckých předmětů vytvořených žáky školy Svítání a sponzorských předmětů, vydražená částka se vyšplhala na 55.000 korun. Děkujeme všem účastníkům turnaje i dražby!

Mimo celodenního programu pro žáky a hosty Svítání, proběhl také golfový turnaj. Vítězi jednotlivých kategorií se stali Jana Krejčířová, Jan Peroutka a Tomáš Wágner. Gratulujeme!