Kurz "Staň se golfistou! (All inclusive)"

 

Staň se golfistou! (All inclusive) 

Cena: 1 osoba / 10500 Kč

Chcete-li se golfu věnovat dlouhodoběji, pak je dobré projít nejen důkladnou průpravou pod vedením zkušeného trenéra golfu, ale také absolvovat zkoušku způsobilosti, která potvrdí vaše golfové dovednosti.

Golfový a country klub Svobodné Hamry

Naučte se, jak hrát golf

Kurz vhodný pro ty, kteří se chtějí stát golfistou se vším všudy. Trenér Vás provede důkladnou průpravou golfovou hrou, technikou a pravidly. Kurz je zakončen zkouškou způsobilosti ke hře ("Zelenou kartou").

Golfový balíček "Staň se golfistou!" zahrnuje:

  • 1x seznamovací lekce o délce 60 minut – snídaně v golfové klubovně, ukázka areálu a seznámení s golfovým prostředím a pravidly.
  • 9x tréninková lekce o délce 50 minut.
  • Důkladné seznámení s golfovými pravidly.
  • Vstup na všechny tréninkové plochy po dobu trvání kurzu.
  • Zapůjčení golfových míčů na Driving range po dobu trvání kurzu.
  • Zkouška způsobilosti ke hře („Zelená karta“).

QRplatba kurz "Staň se golfistou!"

Objednat kurz

Zkouška způsobilosti

Chcete hrát golf kdekoliv na světě? Máte v golfu vyšší ambice a rádi byste se zúčastnili alespoň nějakých společenských a rekreačních turnajů, pak budete muset složit zkoušku golfové způsobilosti, která je často označována jako "Zelená karta". Ta vás pak opravňuje ke vstupu na domácí či jiná golfová hřiště a můžete se díky ní účastnit i některých turnajů.

Objevte váš skrytý golfový talent a začněte se věnovat hře, která vás nadchne. První odpal a už nikdy nebudete chtít říci golfu sbohem…