Novinky

23. Březen
2023

V sobotu a neděli 25.+26.3.2023 se koná na našem hřišti dobrovolná brigáda! Přijďte nám pomoci před začátkem sezóny s nezbytnými pracemi okolo klubovny, drivingu, připravit si hřiště na sezónu a po zimní pauze se setkat se svými golfovými přáteli. Prosíme všechny hráče, aby respektovali pokyny údržby, která má v těchto dvou dnech na hřišti absolutní přednost!
Ale i tak si můžete přijít zahrát když počasí a greenkeeper s managerem dovolí 
Během akce bude občerstvení zdarma - voda, pivo, párek, čaj a káva.

A Martin slíbil kančí guláš!!!

Svoji účast jakkoliv potvrďte Martinovi nebo Michaelovi 

Program:

10:00 - sraz u klubovny, rozdělení prací, přesun na stanoviště

do cca 15:00 - práce na hřišti

Co s sebou:

- železné hrábě, pilku, pilu, křoviňáky a co Vás napadne, pracovní oděv, rukavice a hlavně dobrou náladu!

Přihlásit se můžete na email managera klubu manager@gccsh.cz nebo na tel.: 604622837 - Martin Mudruňka

Těšíme se na setkání!

22. Březen
2023

Vážení junioři, rodiče a přátelé TCM Svobodné Hamry,

a úvod golfové sezóny 2023 je připravena tradiční informativní schůzka trenérů TCM s juniory a rodiči. Tato schůzka pro zájemce, kteří chtějí působit v roce 2023 v TCM Svobodné Hamry se uskuteční ve středu 5.4.  2023  od 16 do 17 hodin v naší klubovně ve Svobodných Hamrech.  Dozvíte se termíny různých golfových dětských tour a turnajů pro jednotlivé kategorie od nejmenších až pokročilé, předběžné nominace mládežnických reprezentací našeho klubu do 14,16,18 let a další informace ohledně chodu TCM Svobodné Hamry v roce 2023.  

Tréninkové dny budou opět ve středu od  16:30 – 18,00 hod.

Těšíme se na setkání po zimní přestávce!

Petr Grubner&tým TCM Svobodné Hamry 

03. Březen
2023

Nový vzhled odpališť na jedničce už jste viděli ? Dokončení a úprava odpaliště na jamce č.9 je v plánu do konce března. Děkujeme Karel Uhlíř

02. Březen
2023

Po zimní přestávce pokračují práce na opravě mostu na jedničku. 
Děkujeme Rudovi, Liborovi, Danovi a Martinovi!!! Kdyby jste někdo chtěl být nápomocen, tak se ozvěte Martinovi Mudruňkovi. Budeme se snažit, aby do začátku sezóny byl mostek připraven.

 

28. Únor
2023

Sezóna klepe na dveře a hole se již nemohou dočkat až se po zimním odpočinku půjdou trochu prošvihat wink  Tak nezapomeňte na platbu ať můžete v klidu hrát.

Děkujeme a těšíme se na Vás za měsíc na hřišti

Team GCCSH
 

27. Únor
2023

Vážení členové dovolujeme si Vás s radostí informovat, že Akce Bohdaneč bude i letos. Za příplatek 1500Kč /hráč k našemu ročnímu poplatku dostanete tuto VIP cenu. Pro letošní rok je cena fee v Bohdanči pro tuto akci 500,- !!! Tato nabídka musí být Vámi zaplacena na účet klubu, stejný  jako roční fee a to do 15.3.2023 (prosíme neposílat roční poplatek a příplatek jako jednu částku )

V souvislosti s tím si dovolujeme upozornit, že termín pro platbu členských poplatků pro letošní sezónu je do 28.2.2023. Pokud Vám to nějak "vypadlo" nebo jste prostě jen zapomněli, děkujeme že platbu dle ceníku odešlete co nejdříve, tak aby bylo hřiště a zázemí na sezónu včas připraveno.

Děkujeme a tešíme se, že se již brzy uvidíme.
Team GCCSH

P.S. A připomínáme členské shromáždění v neděli 19.2.2023 viz článek níže